GMR100HTBFER015 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
În stoc: 2.000
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 1.812
Fișă de date
Similar
Isabellenhuette USA
15 mOhms ±1% 7W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Element metal
GMR Shunt Resistors
High accuracy current monitoring contributes to improved application reliability
GMR100HTBFER015
Numărul produsului DigiKey
846-GMR100HTBFER015TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-GMR100HTBFER015CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-GMR100HTBFER015DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GMR100HTBFER015
Descriere
RES 0.015 OHM 1% 7W 2512
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
GMR100HTBFER015 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Inactual
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)