BV1LE080EFJ-CE2
Numărul produsului DigiKey
846-BV1LE080EFJ-CE2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-BV1LE080EFJ-CE2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-BV1LE080EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BV1LE080EFJ-CE2
Descriere
AUTOMOTIVE IPD, 1CH LOW SIDE SWI
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 9A 8-HTSOP-J
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
9A
Prod.
Rds pornit (tipic)
80mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Descărcare sarcină, Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Tip comutator
Protecție la defecțiune
Limitare curent (reglabil), Supra-temperatură, UVLO
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Grad
Automobile
Configurație ieșire
Parte inferioară
Calificare
AEC-Q100
Tip ieșire
Canal-N
Tip montare
Montare pe suprafață
Interfață
Logic
Pachet dispozitiv furnizor
8-HTSOP-J
Tensiune - Sarcină
3V – 5,5V