BV1HAL45EFJ-E2
Numărul produsului DigiKey
846-BV1HAL45EFJ-E2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-BV1HAL45EFJ-E2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-BV1HAL45EFJ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BV1HAL45EFJ-E2
Descriere
34 V BREAKDOWN VOLTAGE VARIABLE
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:2 Canal-N 10A 8-HTSOP-J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BV1HAL45EFJ-E2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
Nu este necesar
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rds pornit (tipic)
45mOhm
Stare piesă
Activ
Tip intrare
Fără inversare
Tip comutator
Caracteristici
Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Număr de ieșiri
1
Protecție la defecțiune
Limitare curent (fix), Supra-temperatură
Raport - Intrare:Ieșire
1:2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TJ)
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
8-HTSOP-J
Interfață
Pornit/Oprit
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
8V – 32V