BSM080D12P2C008
Numărul produsului DigiKey
BSM080D12P2C008-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BSM080D12P2C008
Descriere
MOSFET 2N-CH 1200V 80A MODULE
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 80A (Tc) 600W Cu montare pe carcasă Modul
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSM080D12P2C008 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 13,2mA
Producător
Rohm Semiconductor
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
Ambalaj
Tavă
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
800pF la 10V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
600W
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Caracteristică FET
Pachet/cutie
Modul
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
80A (Tc)