BR24G16FVT-5E2
Numărul produsului DigiKey
846-BR24G16FVT-5E2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-BR24G16FVT-5E2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-BR24G16FVT-5E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BR24G16FVT-5E2
Descriere
16KBIT, IC BUS, LOW CURRENT CONS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 16Kbit I2C 1 MHz 8-TSSOP-B
Frecvență ceas
1 MHz
Serie
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
3,5ms
Tensiune - Alimentare
1,6V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)