BR24G16FVM-3AGTTR poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
În stoc: 2.297
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 55
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
În stoc: 420
Microchip Technology
În stoc: 0
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM CI memorie 16Kbit I2C 1 MHz 8-MSOP
BR24G16FVM-3AGTTR
Numărul produsului DigiKey
BR24G16FVM-3AGTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BR24G16FVM-3AGTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BR24G16FVM-3AGTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BR24G16FVM-3AGTTR
Descriere
IC EEPROM 16KBIT I2C 8MSOP
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
BR24G16FVM-3AGTTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Frecvență ceas
1 MHz
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Alimentare
1,6V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)