BR24G16FV-3GTE2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Microchip Technology
În stoc: 420
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 0
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM CI memorie 16Kbit I2C 400 kHz 8-SSOP-B
BR24G16FV-3GTE2
Numărul produsului DigiKey
BR24G16FV-3GTE2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BR24G16FV-3GTE2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BR24G16FV-3GTE2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BR24G16FV-3GTE2
Descriere
IC EEPROM 16KBIT I2C 8SSOPB
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
BR24G16FV-3GTE2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
I2C
Prod.
Frecvență ceas
400 kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Alimentare
1,6V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)