BR24C16A-10TU-1.8 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 1.450
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 7.368
Fișă de date
Microchip Technology
Microchip Technology
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Renesas Electronics Corporation
EEPROM CI memorie 16Kbit I2C 400 kHz 8-TSSOP-B
BR24C16A-10TU-1.8
Numărul produsului DigiKey
BR24C16A-10TU-1.8-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BR24C16A-10TU-1.8
Descriere
IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
I2C
Prod.
Frecvență ceas
400 kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)