BM521Q25F-GE2
Numărul produsului DigiKey
BM521Q25F-GE2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BM521Q25F-GE2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BM521Q25F-GE2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM521Q25F-GE2
Descriere
IC LED DRIVER OFFL 400UA 8SOP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI driver leduri 1 Ieșire Comutator offline de c.a. c.c. – – Atenuare 400µA 8-SOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BM521Q25F-GE2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire
Producător
Rohm Semiconductor
Curent - Ieșire/Canal
400µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
300kHz
Stare piesă
Activ
Atenuare
Tip
Comutator offline de c.a. c.c.
Aplicații
Iluminare
Topologie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Comutatoare interne
Da
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Alimentare (Min)
8,9V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOP
Tensiune - Alimentare (Max)
25V