BD33GA5MEFJ-ME2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
În stoc: 1.779
Fișă de date
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 8-HTSOP-J
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
Digital Datasheet - ROHM's Low Quiescent Current Automotive LDOs
BD33GA5MEFJ-ME2
Numărul produsului DigiKey
BD33GA5MEFJ-ME2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BD33GA5MEFJ-ME2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BD33GA5MEFJ-ME2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BD33GA5MEFJ-ME2
Descriere
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-HTSOP-J
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
BD33GA5MEFJ-ME2 Modele
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
0.6 mA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
1.2 mA
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Pornire treptată
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
14V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 500mA