BD33FC0WEFJ-E2
Numărul produsului DigiKey
BD33FC0WEFJ-E2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BD33FC0WEFJ-E2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BD33FC0WEFJ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BD33FC0WEFJ-E2
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-HTSOP-J
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 8-HTSOP-J
Modele EDA/CAD
BD33FC0WEFJ-E2 Modele
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
0.5 mA
Curent - Alimentare (Max)
2.5 mA
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
26,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-HTSOP-J
Cădere de tensiune (Max)
0,7V la 500mA