BD18347EFV-EVK-101
BD18347EFV-EVK-101
Numărul produsului DigiKey
846-BD18347EFV-EVK-101-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BD18347EFV-EVK-101
Descriere
EVAL BOARD FOR BD18347
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
BD18347 4 ieșiri neizolate Placă de evaluare driver cu leduri cu ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Cu reglarea intensității luminoase
Producător
Rohm Semiconductor
Tensiune - Intrare
5,5V – 20V
Ambalaj
Vrac
Conținut
Placă (plăci)
Stare piesă
Activ
IC/piesă utilizată
BD18347
Curent - Ieșire/Canal
100mA
Notă
Ieșiri și tip
4 ieșiri neizolate
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
40V