2SD1898T100R
Numărul produsului DigiKey
2SD1898T100RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2SD1898T100RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2SD1898T100RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2SD1898T100R
Descriere
TRANS NPN 80V 1A MPT3
Referință client
Descriere detaliată
Tranzistor bipolar (BJT) NPN 80 V 1 A 100MHz 2 W Montare pe suprafață MPT3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
2SD1898T100R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
180 la 500mA, 3V
Prod.
Putere - Max
2 W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Tranziție
100MHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tip tranzistor
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector (Ic) (Max)
1 A
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
80 V
Pachet dispozitiv furnizor
MPT3
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
400mV la 20mA, 500mA