2SCR554P5T100
Numărul produsului DigiKey
2SCR554P5T100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2SCR554P5T100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2SCR554P5T100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2SCR554P5T100
Descriere
TRANS NPN 80V 1.5A MPT3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tranzistor bipolar (BJT) NPN 80 V 1.5 A 300MHz 500 mW Montare pe suprafață MPT3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
2SCR554P5T100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
120 la 100mA, 3V
Prod.
Putere - Max
500 mW
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Tranziție
300MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tip tranzistor
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector (Ic) (Max)
1.5 A
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
80 V
Pachet dispozitiv furnizor
MPT3
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
300mV la 25mA, 500mA