V420LT10
Numărul produsului DigiKey
2156-V420LT10-ND
Producător
Harris Corporation
Numărul produsului producătorului
V420LT10
Descriere
VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Referință client
Descriere detaliată
680 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 10mm
Categorie
Tensiune varistor (Max)
748 V
Producător
Harris Corporation
Capacitanță la frecvență
140 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
420 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
560 V
Tensiune varistor (Min)
612 V
Pachet/cutie
Disc 10mm
Tensiune varistor (tipică)
680 V