Imaginea pentru SM-RVT70HSMFWN00 nu este disponibilă
SM-RVT70HSMFWN00
Numărul produsului DigiKey
5436-SM-RVT70HSMFWN00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-RVT70HSMFWN00
Descriere
7.0" MIPI DSI, HB, IPS, METAL FR
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) I2C, MIPI, UART, USB 7" (177,80mm) 1024 x 600
Pixeli puncte
1024 x 600
Interfață
I2C, MIPI, UART, USB
Dimensiune diagonală ecran
7" (177,80mm)
Pas puncte
0,15mm l x 0,14mm Î
Suprafață de vizualizare
156,90mm l x 89,63mm Î