UAL25-50RF8
Numărul produsului DigiKey
696-1453-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UAL25-50RF8
Descriere
RES CHAS MNT 50 OHM 1% 25W
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UAL25-50RF8 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Prod.
Caracteristici
Detectare curent, Ignifugat, Rezistență la impuls, Siguranță
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Pungă
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,063" L x 1,079" l (27,00mm x 27,40mm)
Rezistență
50 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,575" (14,60mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
25W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C