UAL10-2RF8
Numărul produsului DigiKey
696-1432-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UAL10-2RF8
Descriere
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 10W
Descriere detaliată
2 Ohms ±1% 10W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
UAL10-2RF8 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Ambalaj
Pungă
Mărime/Dimensiune
0,752" L x 0,799" l (19,10mm x 20,30mm)
Rezistență
2 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,417" (10,60mm)
Toleranță
±1%
Putere (wați)
10W
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C