SSA-2-500A
Numărul produsului DigiKey
696-SSA-2-500A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSA-2-500A
Descriere
CURRENT SENSOR SHUNT 500A
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 500A 1 Canal Element de șuntare Bidirecțional Modul
Categorie
Frecvență
300kHz
Prod.
Liniaritate
±0,1%
Serie
Acuratețe
±0,2%
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare
3V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Timp de răspuns
1,6µs
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Curent - Alimentare (Max)
40mA (tipic)
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C