BRS500-2RJ8
Numărul produsului DigiKey
696-1901-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BRS500-2RJ8
Descriere
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 500W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Ohms ±5% 500W Construcție din metal Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BRS500-2RJ8 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C
Prod.
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Serie
Tip acoperire, carcasă
Ambalaj
Cutie
Caracteristică montare
Orificii șuruburi
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
12,992" L x 3,150" l (330,00mm x 80,00mm)
Rezistență
2 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Toleranță
±5%
Stil derivații
Conductori de sârmă
Putere (wați)
500W
Pachet/cutie
Carcasă dreptunghiulară
Compoziție
Construcție din metal
Rată defectare
Coeficient de temperatură
260ppm/°C