RT9193-18GB
Numărul produsului DigiKey
1028-1016-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1028-1016-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1028-1016-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RT9193-18GB
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RT9193-18GB Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
130 µA
PSRR
70dB – 50dB (100Hz – 10kHz)
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V