RT9013-25GB poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Analog Devices Inc.
În stoc: 20.987
Fișă de date
Similar
Analog Devices Inc.
În stoc: 2.831
Fișă de date
Microchip Technology
Texas Instruments
Texas Instruments
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9013-25GB
Numărul produsului DigiKey
1028-RT9013-25GBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1028-RT9013-25GBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1028-RT9013-25GBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RT9013-25GB
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
Curent - În repaus (Iq)
50 µA
PSRR
50dB (10kHz)
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,4V la 500mA