RT8010-33GQW
Numărul produsului DigiKey
1028-RT8010-33GQWTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1028-RT8010-33GQWCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1028-RT8010-33GQWDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RT8010-33GQW
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 1A 6WDFN
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A Plăcuță expusă 6-WDFN
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Inactual
Frecvență - Comutare
1,5MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
6-WDFN (2x2)
Tensiune - Intrare (Min)
2,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V