RT6150B-33GQW
Numărul produsului DigiKey
RT6150B-33GQWTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RT6150B-33GQWCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
RT6150B-33GQW
Descriere
IC REG BCK BST 3.3V 800MA 10WDFN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre-ridicare CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 800mA Plăcuță expusă 10-WFDFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RT6150B-33GQW Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
1MHz
Funcție
Reductor/Transformare ridicătoare de tensiune
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
10-WDFN (2,5x2,5)
Tensiune - Intrare (Min)
1,8V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V