FLEXI-SMA90-433
Numărul produsului DigiKey
FLEXI-SMA90-433-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FLEXI-SMA90-433
Descriere
RF ANT 433MHZ WHIP TILT SMA MALE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
433MHz – Scripete, Basculare Antenă RF – – Element tip tată SMA Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
RF Solutions
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
433MHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
Înălțime (Max)
5,354" (136,00mm)