ANT-24G-S21-SMA
Numărul produsului DigiKey
ANT-24G-S21-SMA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-24G-S21-SMA
Descriere
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz De uz universal Scripete, Drept Antenă RF – 0dBi Element tip tată SMA Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
RF Solutions
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
0dBi
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
Înălțime (Max)
0,827" (21,00mm)