XUL536125.000000I
Numărul produsului DigiKey
800-4021-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XUL536125.000000I
Descriere
MULTIMKT-TIMING
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă
Curent - Alimentare (Max)
65mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Ieșire
LVDS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V