R7FS7G27H3A01CFC#AA0
Numărul produsului DigiKey
R7FS7G27H3A01CFC#AA0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R7FS7G27H3A01CFC#AA0
Descriere
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LFQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 CI microcontroler 32bit 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 176-LFQFP (24x24)
Modele EDA/CAD
R7FS7G27H3A01CFC#AA0 Modele
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Viteză
240MHz