R7FS7G27H2A01CBG#AC0
Numărul produsului DigiKey
R7FS7G27H2A01CBG#AC0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R7FS7G27H2A01CBG#AC0
Descriere
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LFBGA
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 CI microcontroler 32bit 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 176-LFBGA (13x13)
Modele EDA/CAD
R7FS7G27H2A01CBG#AC0 Modele
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
240MHz