R7FS7G27G2A01CBG#AC0
Numărul produsului DigiKey
R7FS7G27G2A01CBG#AC0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R7FS7G27G2A01CBG#AC0
Descriere
IC MCU 32BIT 3MB FLASH 176LFBGA
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 CI microcontroler 32bit 240MHz 3MB (3M x 8) FLASH 176-LFBGA (13x13)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R7FS7G27G2A01CBG#AC0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
64K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
640K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Procesor
ARM® Cortex®-M4
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
240MHz