PS2503-1-A
Numărul produsului DigiKey
559-1128-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PS2503-1-A
Descriere
OPTOISOLATOR 5KV 1CH TRANS 4-DIP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optoizolator Tranzistor Ieșire 5000Vrms 1 Canal 4-DIP
Categorie
Tip intrare
DC
Producător
Renesas Electronics Corporation
Tip ieșire
Tranzistor
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
40V
Ambalaj
Tub
Curent - Ieșire/Canal
30mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,1V
Număr de canale
1
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
80 mA
Tensiune - Izolație
5000Vrms
Saturație Vce (Max)
250mV
Raport transfer curent (Min)
100% la 1mA
Temperatură de funcționare
-55°C – 100°C
Raport transfer curent (Max)
400% la 1mA
Tip montare
Orificiu străpuns
Timp pornire/timp oprire (tipic)
Pachet/cutie
4-DIP (0,300", 7,62mm)