NP45N06VDK-E1-AY
Numărul produsului DigiKey
559-NP45N06VDK-E1-AYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
559-NP45N06VDK-E1-AYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
559-NP45N06VDK-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NP45N06VDK-E1-AY
Descriere
MOSFET N-CH 60V 45A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 45A (Tc) 1,2W (Ta), 75W (Tc) Montare pe suprafață TO-252 (MP-3ZP)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2300 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,2W (Ta), 75W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (MP-3ZP)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
11,6mOhm la 23A, Ieșire 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
38 nC @ 10 V