NP23N06YDG-E1-AY
Numărul produsului DigiKey
NP23N06YDG-E1-AYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NP23N06YDG-E1-AYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NP23N06YDG-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NP23N06YDG-E1-AY
Descriere
MOSFET N-CH 60V 23A 8HSON
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 23A (Tc) 1W (Ta), 60W (Tc) Montare pe suprafață 8-HSON
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NP23N06YDG-E1-AY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1800 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1W (Ta), 60W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-HSON
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27mOhm la 11,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
41 nC @ 10 V