NP100N055PUK-E1-AY
Numărul produsului DigiKey
559-NP100N055PUK-E1-AYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
559-NP100N055PUK-E1-AYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
NP100N055PUK-E1-AY
Descriere
MOSFET N-CH 55V 100A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 55 V 100A (Tc) 1,8W (Ta), 176W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7350 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,8W (Ta), 176W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
55 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,25mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
120 nC @ 10 V