ISL32173EIVZ
Numărul produsului DigiKey
20-ISL32173EIVZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ISL32173EIVZ
Descriere
IC TRANSCEIVER 0/4 16TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0/4 Receptor – RS422, RS485 16-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ISL32173EIVZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rată date
80Mbps
Producător
Renesas Electronics Corporation
Tensiune - Alimentare
3V – 5,5V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Grad
Tip
Receptor
Calificare
Protocol
RS422, RS485
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de drivere/receptoare
0/4
Pachet/cutie
16-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Duplex
Pachet dispozitiv furnizor
16-TSSOP
Histereză receptor
30 mV