RPX-2.5-EVM-1
Numărul produsului DigiKey
945-3466-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPX-2.5-EVM-1
Descriere
EVAL BOARD FOR RPX?2.5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
RPX‐2,5 - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RPX-2.5-EVM-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
2,5A
Producător
Recom Power
Tensiune - Intrare
4,5V – 28V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
RPX‐2,5
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
1,8V, 3,3V sau 5V