RPX-1.5-EVM-1
Numărul produsului DigiKey
945-RPX-1.5-EVM-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPX-1.5-EVM-1
Descriere
EVAL BOARD FOR RPX1.5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
RPX-1.5 - c.c./c.c., Reducere tensiune 7 ieșiri neizolate Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
1,5A
Producător
Recom Power
Tensiune - Intrare
4V – 36V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
7 ieșiri neizolate
IC/piesă utilizată
RPX-1.5
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
0,8V, 1,8V, 3,3V, 5V, 12V, 15V, 24V