RPMH12-1.5
Numărul produsului DigiKey
945-RPMH12-1.5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
945-RPMH12-1.5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
945-RPMH12-1.5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RPMH12-1.5
Descriere
DC DC CONVERTER 12V
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 1,5A 14V - 60V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RPMH12-1.5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Detecție la distanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 25-BLGA
Tensiune - Intrare (Min)
14V
Mărime/Dimensiune
0,48" L x 0,48" l x 0,15" Î (12,2mm x 12,2mm x 3,8mm)
Tensiune - Intrare (Max)
60V