RPMB3.3-3.0
Numărul produsului DigiKey
945-RPMB3.3-3.0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
945-RPMB3.3-3.0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
945-RPMB3.3-3.0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RPMB3.3-3.0
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 3A 4V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RPMB3.3-3.0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
3A
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
84%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
4V
Pachet/cutie
Modul 25-BLGA
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,48" L x 0,48" l x 0,15" Î (12,2mm x 12,2mm x 3,8mm)