RPMB15-2.0-CT
Numărul produsului DigiKey
945-RPMB15-2.0-CT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPMB15-2.0-CT
Descriere
DC DC CONVERTER 15V
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 2A 16V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RPMB15-2.0-CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
94%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 25-BLGA
Tensiune - Intrare (Min)
16V
Mărime/Dimensiune
0,48" L x 0,48" l x 0,15" Î (12,2mm x 12,2mm x 3,8mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V