ROF-78E12-0.5SMD-R
Numărul produsului DigiKey
945-ROF-78E12-0.5SMD-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ROF-78E12-0.5SMD-R
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 6W
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 500mA 15V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ROF-78E12-0.5SMD-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Prod.
Putere (wați)
6 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Ieșire standby
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
15V
Pachet/cutie
Modul 4-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,53" L x 0,49" l x 0,18" Î (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)