RMOD400-60-24SW
Numărul produsului DigiKey
945-RMOD400-60-24SW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RMOD400-60-24SW
Descriere
400W DC/DC-CONVERTER 'PLUG & PLA
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 16,7A 96V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
Recom Power
Curent - Ieșire (Max)
16,7A
Serie
Putere (wați)
401W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
2.5 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
85%
Tensiune - Intrare (Min)
33,6V
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
96V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
8,00" L x 4,53" l x 2,40" Î (203,2mm x 115,1mm x 61,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V