RHV3-1212S/R20
Numărul produsului DigiKey
945-RHV3-1212S/R20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RHV3-1212S/R20
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 3W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 250mA 10,8V - 13,2V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RHV3-1212S/R20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
3 W
Prod.
Tensiune - Izolație
20 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
79%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Pachet/cutie
Modul 16-SIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Mărime/Dimensiune
1,77" L x 0,59" l x 0,67" Î (45,0mm x 15,0mm x 17,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
250mA