RHV3-0512S/R20
Numărul produsului DigiKey
945-RHV3-0512S/R20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RHV3-0512S/R20
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 3W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 250mA 4,5V - 5,5V Intrare
Modele EDA/CAD
RHV3-0512S/R20 Modele
Putere (wați)
3 W
Prod.
Tensiune - Izolație
20 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Eficiență
78%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 16-SIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Mărime/Dimensiune
1,77" L x 0,59" l x 0,67" Î (45,0mm x 15,0mm x 17,0mm)
Curent - Ieșire (Max)
250mA