RHV2-2412D/R20
Numărul produsului DigiKey
945-RHV2-2412D/R20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RHV2-2412D/R20
Descriere
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 84mA, 84mA 21,6V - 26,4V Intrare
Modele EDA/CAD
RHV2-2412D/R20 Modele
Putere (wați)
2 W
Prod.
Tensiune - Izolație
20 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Eficiență
81%
Număr de ieșiri
2
Tensiune - Intrare (Min)
21,6V
Pachet/cutie
Modul 16-SIP, 5 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
26,4V
Mărime/Dimensiune
1,77" L x 0,59" l x 0,67" Î (45,0mm x 15,0mm x 17,0mm)
Tensiune - Ieșire 2
-12V
Curent - Ieșire (Max)
84mA, 84mA