REM30-2405SW
Numărul produsului DigiKey
945-3203-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REM30-2405SW
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 30W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 6A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
REM30-2405SW Modele
Curent - Ieșire (Max)
6A
Prod.
Putere (wați)
30 W
Serie
Tensiune - Izolație
5 kV
Caracteristici
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
88%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)