REM10-2405SW/A/CTRL
Numărul produsului DigiKey
945-2240-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REM10-2405SW/A/CTRL
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 2A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
REM10-2405SW/A/CTRL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2A
Prod.
Putere (wați)
10 W
Serie
Tensiune - Izolație
5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
86,5%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 24-DIP, 6 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)