REDIIN120-24
Numărul produsului DigiKey
945-REDIIN120-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REDIIN120-24
Descriere
120W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
REDIIN120-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Recom Power
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
5A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
88,5%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 1,18" l x 4,87" Î (116,8mm x 30,0mm x 123,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V