REC30K-2412SZ
Numărul produsului DigiKey
945-REC30K-2412SZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REC30K-2412SZ
Descriere
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 2,5A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
REC30K-2412SZ Modele
Tensiune - Izolație
2 kV
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
88%
Tip
Modul izolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Număr standard
Putere (wați)
30 W