REC15E-2405SZ
Numărul produsului DigiKey
945-3199-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REC15E-2405SZ
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 3A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
REC15E-2405SZ Modele
Curent - Ieșire (Max)
3A
Prod.
Putere (wați)
15 W
Serie
Tensiune - Izolație
2 kV
Caracteristici
OCP, SCP, UVLO
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
88%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 10,0mm)